Duyuru

شروع کلاسهای تومر - زبان استانبولی
* قابل توجه متقاضیان شرکت در کلاسهای تومر (زبان استانبولی)   جهت کلیه...
مشاوره تحصيل در تركيه
 تحصیل در ترکیه :   متقاضي ادامه تحصيل در ترکیه ابتدا جهت آشنايي و رفع...
ارسال منابع و نمونه سوالات جهت آزمون YÖS 2020 (پزشکی،دندانپزشکی،داروسازی و مهندسی و هنر)
منابع یوس دیتا و کلاسهای آزمون (YÖS) * قابل توجه متقاضیان ادامه تحصیل در...
آزمون YÖS دانشگاههای معتبر ترکیه _ یوس 2020-2021
 کنکور یوس YÖS دانشگاههای معتبر ترکیه _ یوس 2020-2021  کانال تلگرامی جهت...

 

 

 

 

 

حاضرین در سایت

ما 23 مهمان آنلاین داریم

کانال تلگرام

اینستاگرام

yosdata   

فروش منابع آزمون

آزمون YDS در خصوص زبان هاي انگليسي و ويژه مقاطع ليسانس به فوق ليسانس و فوق ليسانس به دكتري مي باشد. در مقاطع ليسانس به فوق ليسانس بعضی از دانشگاههاي تركيه كارنامه آزمون YDS براي رشته هاي مختلف اخذ مي نمايد. اما در مقاطع فوق ليسانس به دكتري برای تمامي دانشگاه هاي معتبر تركيه ، كارنامه آزمون YDS جهت ادامه تحصيل در تركيه الزامیست.

توجه :

از این پس آزمون YDS جایگزین آزمونهای KPDS و ÜDS میشود.

اين آزمون ، زبان انگليسي میباشد که در فصول بهار و پاييز انجام مي­پذيرند. مدرک زبان انگليسي براي مقطع دکتري و تخصص اجباري است. آزمون YDSشامل 80 سوال انگليسي است . آزمون مبتني بر گرامر زبان انگليسي و لغات عمومي و خواندن در سطح عمومی است و آزمون به صورت تستي 5 گزينه­ اي هستند که اين آزمون نسبت به TOEFLوIELTS ساده تر مي­باشند. عزيزاني که جهت ارشد اقدام خواهند کرد شرايط بگونه ديگري است. برخي دانشگاهها در بدو شروع براي پذيرش يا مدرک انگليسي ميخواهند و بعضی دیگر نمیخواهند.

YDS nedir   


Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından gerçekleştirilecek olan merkezi bir sınavdır.

Yorum ve ilk uyarı: Geçen yıla kadar uygulanan ÜDS ve KPDS, klasik liselerden mezun adaylar kadar, dil eğitimlerini iyi okullarda almış adaylar için de aşılması zor bir engel olmuştur. Geçmişte ÜDS/KPDS’yi gündemlerinin üst sıralarına taşımayan çok sayıda aday, bu nedenle ciddi bedeller ödemek zorunda kalmış, çeşitli kurslarda ve sınav salonlarında değerli zamanlarını kaybetmişlerdir. 12 yıldır uygulanan ÜDS ve 22 yıldır uygulanan KPDS’nin ciddi sınavlar olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu iki sınavın devamı niteliğinde olacağı duyurulan YDS’nin de, aynı ciddiyetle ele alınması gerekir.

قابل توجه متقاضیان تحصیل در ترکیه مقاطع

کارشناسی به کارشناسی ارشد و ارشد به دکتری در دانشگاههای ترکیه

          کلاسهای  YDS  ( زبان انگلیسی )  

  تماس :    

                  33379856 _ 041

                  33379857 _ 041

 

Ankara Üniversitesi TÖMER ÖSYM:Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi Ankara Üniversitesi Gazi Üniversitesi İ S T A N B U L Ü N İ V E R S İ T E S İ Yükseköğretim Kurulu Yıldız Teknik Üniversitesi MSGSÜ Hacettepe Üniversitesi Eastern Mediterranean University

کلیه حقوق و محتويات این وب سایت متعلق به Tabrizyos.com می باشد .

Bu site ve içeriğini oluşturan materyallerin kullanım hakları Erguvan Dersaneleri'ne aittir. İzinsiz kullanılmaz